KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Nyihogó
Legutóbbi témák
» Abbey Mount School
Hírek EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:52 pm by Adam Houston

» Supernatural FRPG
Hírek EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:49 pm by Adam Houston

» Between the evil and wicked
Hírek EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:47 pm by Adam Houston

» Hogwarts FRPG
Hírek EmptyCsüt. Szept. 11, 2014 5:43 am by Vendég

» I ♥ Los Angeles
Hírek EmptyVas. Aug. 31, 2014 7:23 pm by Vendég

» Tovább játszanék!!!
Hírek EmptyVas. Aug. 31, 2014 6:27 pm by Gabriel Lambrick

» Avatarfoglaló
Hírek EmptyPént. Aug. 29, 2014 7:22 pm by Oriu Takane

» Jövő 50 árnyalata
Hírek EmptyKedd Aug. 26, 2014 1:01 pm by Vendég

» Tina szobája
Hírek EmptyKedd Aug. 26, 2014 10:44 am by Admin

Facebook csoport
Top Sites
Kattints te is minden nap!
Köszönjük!


FRPG.hu toplista:
Credits
Az oldalon található kódok, képek és leírások a Watson Lovasfarm tulajdonai! Lehetőleg ne vidd el, egyik kódot sem kéretlenül! A skint a SPECTO DESIGN készítette, az avatarfoglalót Nadinak köszönjük. A képi anyag Jenny és Ryo alkotásai, a fórum alapötlete és leírásai Jenny Watson szellemi tulajdonai. A felhasznált képek a Google-ből származnak.

Megosztás
 

 Hírek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hozzászólások száma : 274
Join date : 2013. Jun. 27.
Admin
Admin
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Hírek   Hírek EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 5:21 pm

Itt fogunk feltüntetni minden új információt ami a játékkal és az oldallal kapcsolatban történik! Tessék olvasgatni!
Vissza az elejére Go down
https://watsonfarm.hungarianforum.com
Hozzászólások száma : 274
Join date : 2013. Jun. 27.
Admin
Admin
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptyHétf. Okt. 07, 2013 3:39 pm

Sziasztok!

Létrehoztunk számotokra a facebook-on egy csoportot, hogy még több esélyetek legyen elkapni egymást egy játékra vagy egy jó beszélgetésre, hogy mint user is megismerhessétek egymást. Smile

Katt a képre:



Lehet csatlakozni, ismertek, nem harapok! Smile

Jenny(én) és persze a drága Ryo ^^
Vissza az elejére Go down
https://watsonfarm.hungarianforum.com
Hozzászólások száma : 201
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Seaton
Jenny Watson
Jenny Watson
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptyHétf. Okt. 07, 2013 9:38 pm

Halloween bulit tervezünk és gondoltam megosztok veletek egy kis toborzó szórólapot! Smile

Hírek U7ulk8xngr45e7z8ftrl

Jöjjön el mindenki!!! ^^
Vissza az elejére Go down
Hozzászólások száma : 201
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Seaton
Jenny Watson
Jenny Watson
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptyVas. Okt. 20, 2013 5:31 pm

Halloween-i Jótékonysági fesztivál a Watson lovas farmon

Öltözz be te és kis kedvenced is a legrémisztőbb halloween-i jelmezbe, aztán irány a lovas farm! Mindenkit szívesen látunk!


Programok:
Du.2:00-kor a Watson lovas farm dolgozói és vendégei, lovaik hátán felvonulásra indulnak, immár saját jelmezükben. Az utcákon járva invitálják az embereket a farmra, ahol azonnal megkezdődnek a programok.
Du.3:00-kor megkezdődnek a versenyekre való feliratkozás, természetesen kisebb összeg fejében, amit aztán a lovak javára fordítunk.
Lehetőség lesz a gyerekek számára a patkóvadászat, mini lovas verseny, almahalászat, szalma búvárkodás, rajzverseny, lovaglás.
Különféle árusok is jelen lesznek, ahol kis szuveníreket, ajándékokat, játékokat vásárolhat kicsi és nagy is.
Ezen kívül különféle előadások is szerepelnek a programban. Többféle lovasbemutató, versenyek, ismeretterjesztő beszélgetések.
Amint lemegy a nap, a gyerekeknek alkalmuk lesz a városban a cukorkagyűjtésre, addig a felnőttek a farmon belevethetik magukat az estébe. Lesz tombola, táncest, minden, ami nem maradhat ki egy ilyen fesztiválon.
Este 11:00-kor pedig eredményhirdetés, ahol szalagokat, serlegeket kaphatnak a versenyekben résztvevők. Ezen kívül a jelmezversenyre végeredménye is ekkor lesz kihirdetve.
A pajta egész este nyitva áll azoknak, akik szeretnének tovább szórakozni, hiszen az este nem állhat meg.

A felvonulás:
Minden lovas belebújtatja valamilyen jelmezbe a saját lovát és magát is, aztán elindulnak a városba, ahol összeszedik azokat, akik akarnak jönni a farmra. Hogy még élvezhetőbb legyen, akár pár gyereket lóháton is vihetnek, de akár kocsikat is foghatnak pár ló mögé.
Visszamennek a farmra, ahol lehet jelentkezni a versenyekre.
Patkóvadászat:
Az egész farm területén elrejtettünk patkókat, amiket a gyerekeknek össze kell szedni egy adott időben. Aki a legtöbbet gyűjti össze, az nyert.
Mini lovas verseny:
mivel a gyerekek nem ülhetnek lovon, legalább is biztos lesz olyan, aki még nem ült lovon, így páronként kapnak egy ló jelmezt, amiben végig kell menniük az akadálypályán.
Almahalászat:
A tipikus vödörben a víz, abban alma, és szájjal kell kihalászni. Aki a legrövidebb idő alatt halássza ki, az nyert.
Szalma búvárkodás: Egy nagy rakás szalmában el vannak rejtve kisebb játékok, amiket meg lehet szerezni, ha elég ügyes vagy. Egy megadott időn belül, annyi játékot kell összegyűjteni, amennyit csak tudnak. Itt nincs kimondott nyertes, hiszen a játékok a nyeremények. (bocsi itt a lovászoktól)
Rajzverseny
Lovaglás
Lovasbemutatók:
Akadályverseny, díjlovaglás, ugratás stb. Amik természetesen nem versenyek, egyszerűen csak bemutatók, azoknak akik nem nagyon láttak még ilyet. – az akadályok és a pályák halloween stílusban lesznek feldíszítve 
A beszélgetések: Lovak bemutatása, ismerete stb.


OOC Információk


Időpont: 2013. október 26, szombat - a nap folyamán a mesélő kezdi meg a játékot, utána pedig sorba mindenki írhat

Helyszín: A közös rendezvények fórumrészben találtok egy külön helyszínt ennek a fesztiválnak fenntartva

Fontos: Mindenkit megkérek arra, hogy küldjön az ADMINNAK egy PM-et, ha részt szeretne venni a játékban. Multikat is tessék feltüntetni!!!


Mindenkit várunk nagyon sok szeretettel! Smile

Staff és Mesélők
Vissza az elejére Go down
Hozzászólások száma : 201
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Seaton
Jenny Watson
Jenny Watson
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptyHétf. Okt. 28, 2013 6:12 pm

Sziasztok!
Azt vettem észre, hogy vagy nagyon nem olvassátok a híreinket, vagy nem nagyon mozgatta meg a fantáziátokat ez a fesztivál.
Teszünk még egy próbát, az időpontot áttesszük
november 3-ára!
Jelentkezni PM-ben lehet az Adminnál!

Szerintem megéri jelentkezni, nem unatkoznátok! Smile
Ha nem jön össze most, jövőre tolódik a halloween fesztivál!
Staff
Vissza az elejére Go down
Hozzászólások száma : 201
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Seaton
Jenny Watson
Jenny Watson
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptyVas. Nov. 10, 2013 1:04 pm

Figyelem!

Bár az új regizőkre vonatkozik, nem árt, ha ti is tudtok róla!
A mai napon korlátozás lép érvénybe, ugyanis nagyon elszaporodtak az oldalon az emberevő lovak!

Persze nem azt mondom, hogy minden bértartott lónak kezes báránynak kell lennie, de ne legyen túl vad!
Tehát bármely új lovas karakter lovat hoz a farmra, az nem lehet olyan, amelyik emberre támad ok nélkül, vagy csak mert "a saját kicsi gazdáját fogadja el egyedül maga mellett"!

Legyünk azért reálisak, ezért real life fórum! Wink
Megértésetekek köszönjük!
Vissza az elejére Go down
Hozzászólások száma : 201
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Seaton
Jenny Watson
Jenny Watson
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptyKedd Nov. 19, 2013 7:10 pm

Sziasztok!

Alice-al összebeszéltünk és bár tavaszra terveztem az első találkozót, egy ilyen mínusz egyedik iszogatós összefutást szerintem megengedhetünk magunknak! Mindenkinek kijár egy kis pihenés! Smile
Budapesten találkoznánk valahol, a részleteket majd később ismertetem, egyelőre dobjatok egy-egy PM-et nekem, hogy ki jönne el pénteken olyan 6 körül.

// Bocsi, ha kicsit kesze-kusza a fogalmazásom, ma nem vagyok toppon! //

Jen és Alice
Vissza az elejére Go down
Hozzászólások száma : 201
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Seaton
Jenny Watson
Jenny Watson
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptySzomb. Nov. 30, 2013 6:34 pm

Sziasztok!
Egy kis beszámoló a tegnapról, ami egyben talán kedvcsináló is lenne a következő találkozóhoz.

Utoljára érkeztem a találkozó helyszínére, s azt láttam, hogy a Alice, Keith és Dante pár méterre állnak egymástól, s várják a többieket. Aranyosak voltak, ahogy várták, hogy végre 6 órát üssön az óra. Először Keith-hez és Dantéhoz mentem oda, Alice kicsit távolabb állt és csak pár másodperces szemezgetés után jöttünk rá, hogy igen, mi egymást keressük.
A rövid bemutatkozás után felkerestük a Corvinus café-t, majd egy kis hely keresgélés után (mert ugye drága Jenny lemaradt az asztalfoglalásról) végre leülhettünk megbeszélni az élet nagy dolgait néhány koktél közben. Szerencsére nagyon hamar megtaláltuk a közös hangot, mindenki nagyon közvetlen és barátságos, jó fej volt.
8 körül aztán áttértünk a Morrison's 2-be, ahol aztán a zene és a táncterek hatására végleg felengedtünk és hajnalig buliztunk.
Nem részletezném túl, hiszen ezt nem lehet elmondani, átélni kell.
Fenomenális volt az este, köszönöm nektek és nagyon örülök, hogy megismertelek benneteket!
Nagyon remélem, hogy a következő bulira/teázásra/pizzázásra/lovaglásra/stb majd többen jöttök el és minden fórum tagot megismerhetünk. Smile

Képekből sajnos nem gyártottunk túl sokat, ráadásul nem is lettek a legjobbak és ezért szerintem a csajok nem is fognak örülni neki, hogy megosztom veletek, de én azért mégis feltöltöm ide. Bizonyíték, hogy tényleg ott voltunk! Razz

Hírek DSC_0130_www.kepfeltoltes.hu_

Hírek DSC_0131_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Hozzászólások száma : 201
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Seaton
Jenny Watson
Jenny Watson
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptyVas. Dec. 15, 2013 8:07 pm

Sziasztok!
Azt hiszem a poszter magáért beszél!

Hírek Cdul7ldbda6prbjsa1sm

Annyit fűznék hozzá, hogy a részleteket megbeszéljük majd együtt és körbeküldöm PM-ben!
Mindenkit várunk szeretettel és remélem sokan leszünk! ^^

Program terv: Biliárd, pizzázás, buli

Jöjjön el mindenkiiii!!!
Jen
Vissza az elejére Go down
Hozzászólások száma : 201
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Seaton
Jenny Watson
Jenny Watson
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptyPént. Jan. 03, 2014 10:23 pm

Kedves játékosok!
Kérek mindenkit, hogy szíveskedjen odafigyelni a multijára!!!
A multikat ugyanúgy kezeljük, mint az összes többi karaktert, 2 hónapos teljes inaktivitás után törlésre kerülnek!
Köszöntem a figyelmet!
Jen
Vissza az elejére Go down
Hozzászólások száma : 274
Join date : 2013. Jun. 27.
Admin
Admin
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptySzer. Feb. 05, 2014 11:40 pm

Sziasztok!
Ma lezártam minden olyan játékot, ami 2 hónapja, vagy annál régebben áll már magában és csak foglalja a játéktéren a helyszíneket.
Ha valaki valamelyiket mégis folytatná, csak egy szavába kerül (dobjon nekem egy PM-et) és törlöm a zárást.
További szép estét!
Admin
Vissza az elejére Go down
https://watsonfarm.hungarianforum.com
Hozzászólások száma : 274
Join date : 2013. Jun. 27.
Admin
Admin
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:09 pm

Sziasztok!

Úgy tűnik a fórumunk még túl fiatal volt ahhoz, hogy mesélőket regisztráljunk és aktív közös kalandokat játszunk.
Ma lezártam a mini kalandokat és félretettem a mesélőket is egy időre. Sajnálom, hogy így alakult, talán majd legközelebb.
Minden esetre itt és ezúton is szeretnék elnézést kérni azoktól, akik számítottak egy jó kis kalandra, de félbemaradt.
Remélem ez nem vette el teljes mértékben a kedveteket az itteni játéktól.

Még egyszer ne haragudjatok!
Jen
Vissza az elejére Go down
https://watsonfarm.hungarianforum.com
Hozzászólások száma : 201
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Seaton
Jenny Watson
Jenny Watson
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptyHétf. Feb. 17, 2014 4:08 pm

Sziasztok!
Mától kezdve újra felpörgetem az oldalt!
Számíthattok aktivitás mérésre, új design-ra, mindenféle szépítésre és újításra, illetve nagyon remélem, hogy új tagokra!
Legyetek ti is részese a pörgésnek!
Szeretettel várok mindenkit vissza!!!!

Jen
Vissza az elejére Go down
Hozzászólások száma : 274
Join date : 2013. Jun. 27.
Admin
Admin
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptyKedd Feb. 25, 2014 6:01 pm

Sziasztok!

Én már nem tudom hol érhetnélek el titeket. Fogalmam sincs mi történt az oldallal, de egyik napról a másikra mindenki eltűnt és csak az igazán lelkes játékosok maradtak itt.
Félre értés ne essék, nem az inaktivitással van a problémám, hanem azzal, hogy minden szó nélkül tűntetek el. Ott van a karakterfagyó, a kis chat, a PM és egyéb nagyon hasznos találmányok arra, hogy szóljunk a másiknak, ha bizonytalan időre eltűnünk. Példát lehet venni pl. Helena Warren useréről, nagyon korrekt volt és eszem ágában sincs törölni amíg biztossá nem válik, hogy már nem jön vissza.
Én komolyan veszem a saját szabályaimat és komolyan kegyetlenül kiteszek mindenkit a fórumról, mert ahogy egy kedves ismerősöm mondta: "inkább legyenek kevesen, de aktívak, mint sokan, de mindannyian inaktívak".
Persze senki ne vegye magára, akinek nem inge, illetve elnézést kérek a kicsit erősebb hozzászólásért, de annál idegesítőbb nincs, amikor egy-egy fontos játék félbemarad emiatt.
Szóljon, hogy ez van, megértjük és nincs probléma.
Na nem ragozom tovább!

Megváltoztak kicsit a szabályok:


¤INAKTIVITÁS: Ha hosszabb ideig nem tudsz felnézni az oldalra, akkor azt jelezd az arra kijelölt helyen. Ha azonban minden szó nélkül eltűnsz, akkor 2 hónapos inaktivitás után áttesszük a karaktert az "inaktív csoportba". Ha ennek ellenére a következő 4 hónapban sem jelzel, akkor a regisztrációd törölni fogjuk. Ez ugyanúgy a multi karakterekre is vonatkozik.

Ez a hat hónap viszont azzal jár, hogy nem küldözgetünk senkinek figyelmeztető PM-et.

Megértéseteket köszönöm!
További szép napot!
Sziasztok!
Jen és a staff tagjai

Hírek Images?q=tbn:ANd9GcT4GKcAwQfyZN0Z5jcO5DnrxCN5ErI41HZrl7Rqy9CUL8XexlJ4
Vissza az elejére Go down
https://watsonfarm.hungarianforum.com
Hozzászólások száma : 274
Join date : 2013. Jun. 27.
Admin
Admin
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptySzomb. Márc. 01, 2014 11:55 pm

Inaktivitással kapcsolatos friss hírek:

A staff megbeszélése által, némi változást eszközölünk a fentebbi hírrel kapcsolatosan, tehát:

Inaktivitás 2.0.: Ha a karaktereddel két hónapon át nem lépsz be és nem is kezdesz játékot, akkor automatikusan az inaktív csoportba teszünk át, erről a rendszer e-mail értesítést is küld az usernek. Innentől még egy hónapod van jelentkezni valamelyik staff tagnál, különben háromhavi inaktivitás után a regisztrációd törlésre kerül!

Megértéseteket és együttműködéseteket köszönjük,
tisztelettel és üdvözlettel
Watson Staff

Vissza az elejére Go down
https://watsonfarm.hungarianforum.com
Hozzászólások száma : 201
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Seaton
Jenny Watson
Jenny Watson
Admin

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek EmptyHétf. Márc. 31, 2014 11:23 am

Sziasztok!
Amint láthatjátok - már aki felnézett hozzánk az utóbbi hetekben - az oldal szinte teljesen kihalt.
Nagyon-nagyon sajnálom, hogy ez lett belőle, nem tudom miért tűnt el mindenki. Nekem is van dolgom bőven, de szeretem ezt a kis csapatot, szeretek itt játszani és bár ha nincs időm, meg energiám hszt írni, beszélgetni, hülyülni mindig feljöttem, illetve az oldalt fejleszteni NEKTEK!

Azt mondtam sosem hagyom, hogy WL kihaljon, most mégis sikerült idáig eljutnunk. Belefáradtam a küzdésbe és a játékosok nyüstölésébe, hogy ugyan, legalább 2 hónap alatt egyszer nézzetek fel, így aztán úgy döntöttem egy időre bezárom az oldalt. Most én is eltűnök...

Folyamatban van egy nagyobb dizi váltás. Ha az kész, újra megnyitunk és utoljára megpróbáljuk. Én ezt a fórumot NEKTEK csináltam, viszont ha senkinek nem kell már, illetve senki nem ér rá, én nem fogok erőlködni.

Köszönöm a figyelmet!
Akinek hiányzom, tudja hol talál!
Mindenkinek kellemes időtöltést, sikeres zh-időszakot, kitartást a munkához és ilyesmik! Smile
Jenny

U.I.: Nincs harag senkivel, mielőtt ezt gondolnátok! Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Hírek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hírek   Hírek Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hírek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Watson Lovasfarm :: Általános :: Hírek, újdonságok-