00*300-as kép a karakterről, csillagot ne felejtsétek el kivenni" />

KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Nyihogó
Legutóbbi témák
» Abbey Mount School
Karakterbörze EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:52 pm by Adam Houston

» Supernatural FRPG
Karakterbörze EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:49 pm by Adam Houston

» Between the evil and wicked
Karakterbörze EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:47 pm by Adam Houston

» Hogwarts FRPG
Karakterbörze EmptyCsüt. Szept. 11, 2014 5:43 am by Vendég

» I ♥ Los Angeles
Karakterbörze EmptyVas. Aug. 31, 2014 7:23 pm by Vendég

» Tovább játszanék!!!
Karakterbörze EmptyVas. Aug. 31, 2014 6:27 pm by Gabriel Lambrick

» Avatarfoglaló
Karakterbörze EmptyPént. Aug. 29, 2014 7:22 pm by Oriu Takane

» Jövő 50 árnyalata
Karakterbörze EmptyKedd Aug. 26, 2014 1:01 pm by Vendég

» Tina szobája
Karakterbörze EmptyKedd Aug. 26, 2014 10:44 am by Admin

Facebook csoport
Top Sites
Kattints te is minden nap!
Köszönjük!


FRPG.hu toplista:
Credits
Az oldalon található kódok, képek és leírások a Watson Lovasfarm tulajdonai! Lehetőleg ne vidd el, egyik kódot sem kéretlenül! A skint a SPECTO DESIGN készítette, az avatarfoglalót Nadinak köszönjük. A képi anyag Jenny és Ryo alkotásai, a fórum alapötlete és leírásai Jenny Watson szellemi tulajdonai. A felhasznált képek a Google-ből származnak.

Megosztás
 

 Karakterbörze

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hozzászólások száma : 274
Join date : 2013. Jun. 27.
Admin
Admin
Admin

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Karakterbörze   Karakterbörze EmptyPént. Jún. 28, 2013 3:09 pm

Ha karakteretek családtagját, régi ismerősét szeretnétek, hogy valaki kijátssza, vagy egy olyan karaktert, akihez szorosabb szálak fűzik, itt meghirdethetitek!

A hirdetésben ezeket írjátok le: (Nem muszáj mindent leírni, az alkotóra is bízhatjátok)

[img*]300*300-as kép a karakterről, csillagot ne felejtsétek el kivenni[/img]
Név:
Avatar:
Nem:
Kor:
Foglalkozás:
Történet: Rövid történet, milyen szálak fűzik a te karakteredhez!
Megjegyzés:

Kód:
[center][img*]300*300-as kép a karakterről, csillagot ne felejtsétek el kivenni[/img]
[color=#669933][b]Név:[/b][/color]
[color=#669933][b]Avatar:[/b][/color]
[color=#669933][b]Nem:[/b][/color]
[color=#669933][b]Kor:[/b][/color]
[color=#669933][b]Foglalkozás:[/b][/color]
[color=#669933][b]Történet:[/b][/color] Rövid történet, milyen szálak fűzik a te karakteredhez!
[color=#669933][b]Megjegyzés:[/b][/color]
[/center]

Ha jelentkeztek a karakterért szóljatok egy adminnak, hogy le tudja zárni a hozzászólásotokat, nehogy valaki más is megpályázza a már lefoglalt karaktert!
Sok sikert a kari-hirdetéshez!
Vissza az elejére Go down
https://watsonfarm.hungarianforum.com
Hozzászólások száma : 13
Join date : 2013. Jun. 28.
James Mattew
James Mattew

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze EmptySzer. Aug. 14, 2013 9:17 am


ELKELT!



Karakterbörze 1189743546anigif_www.kepfeltoltes.hu_
Név:Emily Talbot (lehet változtatni)
Avatar:Arielle Kebbel (Ha nem tetszik, beszéljük meg)
Nem:
Kor:20-22
Foglalkozás:Amit csak akarsz
Történet: Nem nagyon ismerjük egymást, egy szórakozóhelyen akadtunk össze. Nagyon megtetszettél nekem, ahogy én is neked, de ezt semmi pénzért sem vallanád be. Tetszik a nyomulásom, a béna csajozós szövegeim és már régen beadtad volna nekem a derekad, de te szeretsz szórakozni velem. A többit játék közben.
Megjegyzés: Nem igazán vannak kikötéseim, a jellem és az előtörténet rád van bízva, csupán annyit szeretnék, hogy lovas legyen. Nem muszáj, de jó lenne. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lovasok
Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32
Tartózkodási hely : Seaton
Briana Ava Masters
Briana Ava Masters
Lovasok

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze EmptySzomb. Aug. 17, 2013 10:24 am

ELKELT!

Karakterbörze 978198080anigif_www.kepfeltoltes.hu_
Név: Amelia McNeal(tetszés szerint változtatható)
Avatar:Anna Kendrick (de igazából akit csak szeretnél)
Nem:
Kor:21
Foglalkozás:bármi
Történet: Amerikában nagyon jó barátnők voltunk, mindig mellettem álltál, mikor úgy éreztem nem bírom tovább ezt az egészet. Te ajánlottad nekem Angliát is, hogy költözzek oda, hogy pihenjek. Nem gondoltad volna, hogy meg is teszem, ezért utánam jöttél, hogy hazavigyél, de mikor megláttad Christ, már nem igazán mennél haza. De nekem egyáltalán nem tetszik, hogy vele akarsz kavarni.
Megjegyzés:A jellem és minden egyéb a megalkotóra van bízva. Remélem hamar ideérsz *-*


A hozzászólást Briana Ava Masters összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 20, 2013 10:41 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Városiak
Hozzászólások száma : 60
Join date : 2013. Aug. 12.
Christopher Dominguez
Christopher Dominguez
Városiak

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze EmptyCsüt. Okt. 03, 2013 3:26 pm

Karakterbörze 14tdy5v1lfn2xdvygvzb

Név: Jade Tailor - változtatható
Avatar: Vanessa Morgan - változtatható, de lehetőleg ne szőke legyen
Nem:
Kor: 24
Foglalkozás: alkotóra bízva
Történet: Az előtörténet nagyrészt az alkotóra bízva, lehetőleg lovas legyen, de nem kötelező (ha Seatonban születne, az külön öröm lenne, de ez sem kikötés igazából)
Kapcsolat: Azt a lányt keresem, akinek talán végre sikerült helyre pofoznia, ugyanis rólam tudni kell, hogy nem vagyok a hűség és korrektség márványoszlopa, bármiről is legyen szó. Szóval Jade még csak 24 éves, de nem sok jó tapasztalata van a férfiakkal kapcsolatban. Már apjánál is azt látta, hogy nem különösképp törődik az anyjával, ráadásul utána neki is csak ilyen link alakokat sikerült felszednie. Ez eredményezte, hogy egyáltalán nem bízik már semmilyen hímnemű egyedben. Bár belül vágyik egy jó kapcsolatra, de jelenleg taszít mindenkit, aki közeledni mer hozzá. Itt jövök én a képbe. Pofátlanul nyomulok rád, te pedig ezt nem igazán tolerálod, s most betelik nálad a pohár... rajtam fogod kitölteni minden bosszúdat, s olyan visszaütésre készülsz, amitől még én is csak pislogni fogok... hogy mi lesz ezután? Barátság? Utálat? Szerelem? Minden marad a régiben? A játéktéren fog eldőlni.Smile
Vissza az elejére Go down
Lovasok
Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Sep. 28.
Melany Hurt
Melany Hurt
Lovasok

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze EmptyCsüt. Okt. 03, 2013 4:52 pm

Karakterbörze Rick+Malambri+M004
Név: Amit te szeretnél
Avatar: Rick Malambrit raktam ki, de azt választasz akit szeretnél, csak előtte beszéljük meg
Nem: Férfi
Kor: 24
Foglalkozás: Ez a jellemedtől függ, olvass tovább és megérted
Történet: Tizennyolc éves korodban kerültél a farmunkra Exeterben, ahol én egyből beléd estem, te ezt pedig könnyen kihasználtad. Egy aljas, szemét dög voltál akkoriban, mert az első együttlétünket filmre vetted és árusítani kezdted. Azóta nem találkoztunk, de érik bennem a bosszú. Valahogy Seatonba kerülhetnél, hogy végre visszakapd, amit velem tettél.
Megjegyzés: Bővebb információkat majd az előtörténetemben olvashatsz. A mostani jellembe nem szólok bele, de ne legyen egy alamuszi figura, mert az sehogy sem illik a fiatalabb énjéhez. Nem kimondottan a páromat keresem benne, csupán szórakozást remélek. Hidd el, lesz pár jó játékunk együtt. ELKELT!
Vissza az elejére Go down
Városiak
Hozzászólások száma : 14
Join date : 2013. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Seaton
Bart Klower
Bart Klower
Városiak

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze EmptyHétf. Okt. 07, 2013 7:10 pm

Elkelt!! Aminek nagyon örülök! *-*


Karakterbörze Emma-stone-in-spider-man-2012-hd-wallpapers_www.kepfeltoltes.hu_
Név: Teljes mértékben a megalkotójára bízom.
Avatar: Emma Stone
Nem: Nő
Kor: 23 év
Foglalkozás: Ebben is szabad kezet adok, lehet akármilyen állása, mivel jól is zárta a gimit, volt lehetősége a válogatásra.
Történet: Még a gimnáziumban találkoztak (rád bízom, hol és hogyan pontosan), és a mai napig ő az egyetlen lány akivel Bart olyan kapcsolatot hagyott maga mögött, hogy nem vitte ágyba. Hosszú ideig igyekezett, hogy elnyerje a lány bizalmát, de végül nem jutott tovább annál, minthogy elcsattant egy csók köztük. Bart azóta is az emlékeiben őrzi azt a csókot, jóllehet nem beszélt róla senkinek, és utána a lány már kerülte, mert úgy érezte, Bart nem áll készen a kapcsolatukra. De tagadhatatlanul érzett iránta valamit, ezt Bart később tudta meg a lány egyik ismerősétől, ő maga viszont hiába kereste. Ő is itt van Seaton-ben, de Bart erről még semmit sem tud, mégis elkerülhetetlen egy ilyen kisvárosban a találkozás, és a múlt felelevenedése. Bart valószínűleg meg akarja majd próbálni bepótolni, ami a múltban elmaradt, de a kérdés inkább az, vajon tényleg csak erről van szó? Vagy talán a kedves emlékek valami erősebb forrás miatt élnek még mindig a nőcsábászban?
Megjegyzés: Nem szeretném nagyon korlátozni az alkotót, így ha bármiben is szeretnél módosítani, nyugodtan írj nekem, és megbeszélhetjük. Amit viszont kérnék -és tényleg ez lenne az egyetlen kikötésem- hogy a karaktert alapvetően egy okos, határozott személyiségnek képzelem, ezért is volt más Barry kapcsolata vele, mint a többi lánnyal. Úgyhogy ha lehet, azért ne nagyon legyen valami drogos, partiőrült féle személy. Csak ennyi lenne a kérésem. Smile


A hozzászólást Bart Klower összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 20, 2013 7:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hozzászólások száma : 201
Join date : 2013. Jun. 27.
Age : 33
Tartózkodási hely : Seaton
Jenny Watson
Jenny Watson
Admin

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze EmptyCsüt. Okt. 17, 2013 8:33 am

*** ELKELT!!! ***


Karakterbörze 9bd739osl0joi0g0rrj6
Név: Jacob Stone
Avatar: Andrew Cooper
Nem: Férfi
Kor: 27
Foglalkozás: Lovas kaszkadőr
Történet: Angliában születtél, mégis most messzi földről érkeztél vissza hozzánk. Az egyesült államok nagy és híres színészeinek lovas kaszkadőrjeként dolgoztál/dolgozol. Bár az emberiség nagy része nem ismer, lovas körökben igen elismert és hírhedt vagy. Hogy miért érkeztél Seatonba? Talán pihenni egy kicsit? Talán egy lovat felvásárolni? Vagy egy rokon miatt? Nem ez a lényeg. Betévedtél a farmunkra és én beléd estem. Nem úgy, mint az eddigi pasikba. Beléd tényleg szerelmes lettem!! Csodállak, az eszem kikapcsol, ha rád gondolok, elborít a rózsaszín köd és érted mindent megteszek.
Hogy te hogy viszonyulsz hozzám? Szerelmes leszel-e te is, vagy csak kihasználsz, vagy egyszerűen nem is foglalkozol velem? Érdemes lesz eldobnom jelenlegi szeretőm érted? Userre bízom, de gyanítom, hogy nem lesz egyszerű a kapcsolatunk.
Megjegyzés: A jellemet az alkotóra bízom, de ne legyen egy olyan figura, akin könnyen ki lehet igazodni. Kicsit a híresség a fejébe szállhat...
A Jacob névnek örülnék, ha maradna, de ha nagyon nem tetszik, megbeszélhetjük a cserét.
Avatart nem szívesen változtatnék, de ha van más ötleted, megbeszélhetjük.
Vissza az elejére Go down
Városiak
Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Oct. 11.
Athéna Northon
Athéna Northon
Városiak

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze EmptyCsüt. Okt. 17, 2013 6:40 pm

Karakterbörze 994185_592112247489789_1569185725_n
Név: Renee Lawton
Avatar: Hayley Williams
Nem:
Kor: 25 - 27
Foglalkozás: Irodai asszisztens
Történet: Renee, Tina gyerekkori barátnője, mindent tudnak egymásról, a legszaftosabb sztorikat. Ha a két lányt vesszük, merő ellentétek, mint tűz és víz, vagy ég és föld, kinek melyik tetszik jobban. Egyértelmű, hogy a vadócabb Renee lesz, ugyanakkor a két lány tűzbe menne a másikért. Mikor Tina szülei meghaltak barátnője rengetegszer járt át hozzá s próbálta megvigasztalni. A férfiakon sosem kaptak össze, mindkettejüknek más az ideálja.
Megjegyzés: Ha Renee-t esetleg idősebb korban helyezed el, mint Tina (25), akkor abban is pártfogó vagyok, hogy kicsit pátyolgatja (pátyolgatta) még olyan anyáskodón, illetve ez még most is kihathat. Az avatarból nem nagyon engednék, esetleg a névben alkuképes vagyok.

Egy pm az ára a kisasszonynak.
Vissza az elejére Go down
Lovasok
Hozzászólások száma : 38
Join date : 2013. Aug. 12.
Age : 37
Tartózkodási hely : Seaton
Gabriel Lambrick
Gabriel Lambrick
Lovasok

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze EmptyVas. Nov. 10, 2013 9:39 pm

Karakterbörze 28aj1qt
Név: Szabadon választott
Avatar: Malin Akerman vagy Rachel Weisz, de alkuképes
Nem:
Kor: 24-26 év
Foglalkozás: Szabadon választott
Történet: Gabriel nagy nőcsábász volt annak idején, egy éjszaka nem több minden nővel. Ez a lány is egy volt a sok közül. Gabriellel azóta sok minden történt, megállapodna a jelenlegi barátnője mellett, akit szeret. Ez a leányzó azonban feltűnik a  színen és fel szeretné melegíteni a kapcsolatot a fiúval még akkor is, ha Gabe ezt nem szeretné. Az sem áll távol tőle, hogy belerondítson a pár boldogságába. Szóval egy kissé aljas nőszemély, aki sok fejtörést okozna még a pár életében.
Megjegyzés: Érdeklődni nálam PM-ben!
Vissza az elejére Go down
Városiak
Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Oct. 11.
Athéna Northon
Athéna Northon
Városiak

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze EmptyKedd Nov. 19, 2013 7:29 am

Karakterbörze 941195_592061967494817_1619072468_nKarakterbörze B507jm
Karakterbörze Man-of-Steel-Henry-Cavill-300x300
Név: Alkotóra bízva
Avatar: Jared Leto, Rob Vitacca, Henry Cavill
Nem: Ffi
Kor: a 32-őt ne nagyon lépjük át.
Foglalkozás: Alkotóra bízva
Történet: Te leszel az aki történetesen majdnem a föld alá helyezel. (De még mindig nem sírásó a foglalkozásod.) A turnéim alatt ismerkedtünk össze, pár csóknál több nem történt, mivel nekem Gabe kell. Ám te nem állsz le, folyton hívogatsz, zaklatsz, aztán elérkezik a pillanat, hogy megzsarolj, végül balesetet okozol reménytelen szerelmed miatt. Leállíthatatlan vagy, hiszen te annak idején megmondtad, hogy vagy a tiéd leszek, vagy senkié.
Megjegyzés: Ha hozzá tudnál még tenni valamit a történethez szívesen várom.

Mivel nem díjazom a mindig happy játékokat, így kulcsfontosságú ember vagy, remélem hamar itt leszel "nekem"!
Vissza az elejére Go down
Városiak
Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Nov. 14.
Blake Mars
Blake Mars
Városiak

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze EmptySzomb. Nov. 23, 2013 7:41 pm

Karakterbörze Tumblr_mw1ic8FodE1t10uwwo1_500
Karakterbörze Tumblr_mnkt4cKgbQ1qe9vixo1_500
Név: Lola Catwoods ( becenév: Cat )
Avatar: Ariana Grande / Chachi Gonzales
Nem:
Kor: 18-20
Foglalkozás: Bárban kiszolgáló
Történet: Akkor ismertem meg , amikor elkezdtem a bandával dolgozni. Hihetetlen ez a lány. Nem teljesen normális ez biztos.
Állandóan fecseg be nem áll a szája és mindezt olyan hihetetlenül aranyosan adja elő, hogy az ember nem tud rá haragudni miatta. A teste tökéletes és ezt tudja. Állandóan nyári lenge ruhákban jár még télen is csak rákap egy hatalmas kabátot, ami elsősörban puha hiszen neki ez a lényeg.
Az egyik legjobb barátom ezen a környéken nagyon sokszor rugtunk már be együtt és sokat jelent a számomra...
Megjegyzés: Szeretném ha lovagolna. Nem versenyszerűen és természetes módon nyereg és kantár nélkül Smile

Vissza az elejére Go down
Lovasok
Hozzászólások száma : 7
Join date : 2014. Jan. 03.
Freya Swan
Freya Swan
Lovasok

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze EmptySzomb. Jan. 04, 2014 8:57 pm

Karakterbörze Chace-crowford1-237x300
Név: Stefan Moon
Avatar: Chace Crawford
Nem: férfi
Kor: 23 éves
Foglalkozás: A farmon dolgozik, mint lovász
Történet: Mindig minden lány odavolt érted, még én is, azonban nagyon jól titkoltam egy ideig. Nem volt egyszerű megismerkednünk. Volt bennünk harag és utálat, mire kibontakozott az ami most van. Makacs fiú vagy,de nagyon szerethető. Imádod az apukádat, és nagyon családpárt vagy, de csak az apukád maradt meg a családodból, anyukád meghalt régen és most neked kell gondoskodnod az apukádról.
Azt hiszem nagyon szeretsz engem, már 3 éve vagyunk együtt és nagyon keveset veszekszünk szerencsére. Olyan mintha minket egymásnak találtak volna ki. Minden gondolatomat tudod, de ez fordítva sincs máshogy.
Megjegyzés: Nem szeretném ha csalfa lenne velem szembe, szeretném ha hűséges maradna.
Vissza az elejére Go down
Városiak
Hozzászólások száma : 42
Join date : 2013. Oct. 11.
Athéna Northon
Athéna Northon
Városiak

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze EmptyPént. Feb. 14, 2014 6:52 pm

Még mindig nagyon várom Razz


Athéna Northon írta:
Karakterbörze 941195_592061967494817_1619072468_nKarakterbörze B507jm
Karakterbörze Man-of-Steel-Henry-Cavill-300x300
Név: Alkotóra bízva
Avatar: Jared Leto, Rob Vitacca, Henry Cavill
Nem: Ffi
Kor: a 32-őt ne nagyon lépjük át.
Foglalkozás: Alkotóra bízva
Történet: Te leszel az aki történetesen majdnem a föld alá helyezel. (De még mindig nem sírásó a foglalkozásod.) A turnéim alatt ismerkedtünk össze, pár csóknál több nem történt, mivel nekem Gabe kell. Ám te nem állsz le, folyton hívogatsz, zaklatsz, aztán elérkezik a pillanat, hogy megzsarolj, végül balesetet okozol reménytelen szerelmed miatt. Leállíthatatlan vagy, hiszen te annak idején megmondtad, hogy vagy a tiéd leszek, vagy senkié.
Megjegyzés: Ha hozzá tudnál még tenni valamit a történethez szívesen várom.

Mivel nem díjazom a mindig happy játékokat, így kulcsfontosságú ember vagy, remélem hamar itt leszel "nekem"!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Karakterbörze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterbörze   Karakterbörze Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakterbörze

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Watson Lovasfarm :: Karakterek :: Karakteralkotás-