KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Nyihogó
Legutóbbi témák
» Abbey Mount School
Guardian angel EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:52 pm by Adam Houston

» Supernatural FRPG
Guardian angel EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:49 pm by Adam Houston

» Between the evil and wicked
Guardian angel EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:47 pm by Adam Houston

» Hogwarts FRPG
Guardian angel EmptyCsüt. Szept. 11, 2014 5:43 am by Vendég

» I ♥ Los Angeles
Guardian angel EmptyVas. Aug. 31, 2014 7:23 pm by Vendég

» Tovább játszanék!!!
Guardian angel EmptyVas. Aug. 31, 2014 6:27 pm by Gabriel Lambrick

» Avatarfoglaló
Guardian angel EmptyPént. Aug. 29, 2014 7:22 pm by Oriu Takane

» Jövő 50 árnyalata
Guardian angel EmptyKedd Aug. 26, 2014 1:01 pm by Vendég

» Tina szobája
Guardian angel EmptyKedd Aug. 26, 2014 10:44 am by Admin

Facebook csoport
Top Sites
Kattints te is minden nap!
Köszönjük!


FRPG.hu toplista:
Credits
Az oldalon található kódok, képek és leírások a Watson Lovasfarm tulajdonai! Lehetőleg ne vidd el, egyik kódot sem kéretlenül! A skint a SPECTO DESIGN készítette, az avatarfoglalót Nadinak köszönjük. A képi anyag Jenny és Ryo alkotásai, a fórum alapötlete és leírásai Jenny Watson szellemi tulajdonai. A felhasznált képek a Google-ből származnak.

Megosztás
 

 Guardian angel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
AnonymousVendég
Vendég

Guardian angel Empty
TémanyitásTárgy: Guardian angel   Guardian angel EmptyCsüt. Dec. 12, 2013 6:43 pm





Ez az oldal egy dizájn és kód készítő oldal, egyaránt foglalkozik html, css, és bb kódokkal, a folyamat annyi, hogy meglátogatod az oldalt, regisztrálsz bármilyen névvel, de azért kérjük ne legyen olyan, amiben számok vannak/ is vannak! Természetesen azon kívül, hogy elkészítünk egy adott dizájnt, vagy kódot, segítünk is nektek, erre van is egy részleg, de természetesen ha nem szeretnéd nyilvánosságra hozni a kérésed/ kérdésed, akkor mi nagyon szívesen várjuk privátban ezeket az óhaj, sóhaj, kérdések, kérések üzeneteteket, szeretném a magam részéről is kicsit leírni az oldalt, tehát, amit az imént leírtam az mind igaz, itt tényleg kapsz segítséget, én már nagyon sokszor kértem segítséget, és ez juttatott el idáig, hogy én is ennek a csodás oldalnak a részese lehessek, engem azóta érdekelnek az ilyen dolgok, amióta tudok róluk Ezekre az úgy nevezett kódokra néhányan azt mondják nehezek, néhányuk azt rebesgetik, hogy könnyűek, én nem mondok különösebbet, mint, hogy nekem isis volt, ilyen is, olyan is, de ez mindenkinek más és más. Én az informatikát is szeretem, így sokat foglalkozok, főként a html, css kódokkal. Na de elég belőlem, térjünk vissza az oldalra, ide több szempontból is érdemes regisztrálni, egy részt amit említettem, itt kapsz segítséget, ami felgyorsítja a folyamatát, hogy hamarabb megtanuld ezeknek a kicsiny kis tag-eknek a használatát, a másik, ez egy nagyon jó közösség, nagyon összetartó, és (nem akarom fényezni magunkat) de szerintem nagyon szépen dolgozunk, hibás, rossz munkát soha nem adunk ki a kezünkből, és legfőképpen soha nem adunk ki befejezetlen munkát! Tisztességesek vagyunk, az adatok diszkrét kezelésén és a szíves segítségnyújtásban!
(Stefania)
Kód:
guardianangel.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down
 

Guardian angel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Watson Lovasfarm :: Általános :: Társoldalak-