KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Nyihogó
Legutóbbi témák
» Abbey Mount School
Karakterfagyás EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:52 pm by Adam Houston

» Supernatural FRPG
Karakterfagyás EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:49 pm by Adam Houston

» Between the evil and wicked
Karakterfagyás EmptyVas. Szept. 28, 2014 1:47 pm by Adam Houston

» Hogwarts FRPG
Karakterfagyás EmptyCsüt. Szept. 11, 2014 5:43 am by Vendég

» I ♥ Los Angeles
Karakterfagyás EmptyVas. Aug. 31, 2014 7:23 pm by Vendég

» Tovább játszanék!!!
Karakterfagyás EmptyVas. Aug. 31, 2014 6:27 pm by Gabriel Lambrick

» Avatarfoglaló
Karakterfagyás EmptyPént. Aug. 29, 2014 7:22 pm by Oriu Takane

» Jövő 50 árnyalata
Karakterfagyás EmptyKedd Aug. 26, 2014 1:01 pm by Vendég

» Tina szobája
Karakterfagyás EmptyKedd Aug. 26, 2014 10:44 am by Admin

Facebook csoport
Top Sites
Kattints te is minden nap!
Köszönjük!


FRPG.hu toplista:
Credits
Az oldalon található kódok, képek és leírások a Watson Lovasfarm tulajdonai! Lehetőleg ne vidd el, egyik kódot sem kéretlenül! A skint a SPECTO DESIGN készítette, az avatarfoglalót Nadinak köszönjük. A képi anyag Jenny és Ryo alkotásai, a fórum alapötlete és leírásai Jenny Watson szellemi tulajdonai. A felhasznált képek a Google-ből származnak.

Megosztás
 

 Karakterfagyás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hozzászólások száma : 274
Join date : 2013. Jun. 27.
Admin
Admin
Admin

Karakterfagyás Empty
TémanyitásTárgy: Karakterfagyás   Karakterfagyás EmptyPént. Júl. 05, 2013 12:43 pm

Beteg lettél? Elutazol? Netán sok a tanulnivaló vagy a munka? Itt jelezheted, hogy mettől, meddig leszel inaktív az oldalon.
Vissza az elejére Go down
https://watsonfarm.hungarianforum.com
Lovasok
Hozzászólások száma : 76
Join date : 2013. Aug. 13.
Age : 32
Tartózkodási hely : Seaton
Briana Ava Masters
Briana Ava Masters
Lovasok

Karakterfagyás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterfagyás   Karakterfagyás EmptyPént. Nov. 01, 2013 11:25 pm

Hétvégén még igyekszem írni mindenkinek, aztán egy időre eltűnök. Bocsi mindenkitől!

Bria, Mel, James, Mesélő
Vissza az elejére Go down
Hozzászólások száma : 36
Join date : 2013. Oct. 27.
Age : 33
Helena Warren
Helena Warren

Karakterfagyás Empty
TémanyitásTárgy: "A vég"   Karakterfagyás EmptySzer. Nov. 27, 2013 8:50 pm

Nem is tudom, hogy hogyan írjam le... Óriási sajnálattal, de be kell jelentenem, hogy Helena Warren bizonytalan időre eltávozik a fórumról, és lehet, hogy sosem tér már vissza Seatonba. Nagyon szerettem itt játszani (és ugyan nem volt sok játékom), eddig mindet élveztem nagyon.

Elnézést kérek azoktól, akikkel függő játékban vagyok. Hogy a helyzetekből legyen valami, egy utolsó írás tőlem:

[minden nyílt játékomban a beszélgetést, vagy az adott cselekvést egy telefonhívás zavarja meg]

-oOoOo-

"Ezt nem hiszem el!- gondolom, miközben meghallom a nyerítést. mindez a zsebemből szűrődik ki. Sokan néztem már bolondnak emiatt, de nem érdekel: a nyerítős csengőhang épp úgy az életem része már, mint a lovam.

Egy bocsánatkérő pillantást vetek beszélgetőpartneremre, majd felveszem a telefont. Egy hang szól bele, egy, amit ezer közül is felismernék. Belém ivódott, átjárt úgy, hogy akarattal se fogok tőle tudni megszabadulni sosem. Csak csendben vagyok, hallgatok, mint a sír.
Ezt nem hiszem el.
Minden akkor jönne össze, mikor már nincs értelme semminek sem? A hang gazdája elköszön bársonyos, dallamos hangján, én pedig leengedem a kezem. Megkövülten nézek magam elé.
- Elnézést- suttogom halkan, és felállok- Mennem kell- mondom ki magabiztosan, és fülig szalad a szám.
Egy őrült vagyok, aki képes vagyok egy szóra ugrani, pedig jól tudom, hogy óriásit csalódhatok. De nem érdekel. A remény, az a szó, melyben én már nem hittem, visszaköltözött belém. Igen!- gondolom, és sebes léptekkel indulok meg.

Kevesebb, mint egy óra múlva, miután a kis házamban összepakoltam a még ki sem csomagolt holmijaimat, majd a lovardában Mámor felszerelését, már lovamat vezetem be a lószállítóba. A lovardából páran engem figyelnek eközben.
- Köszönöm, hogy itt lehettem. Nem tudom, hogy visszatérek-e még. Isten veletek- fejezem be gyorsan, és szó szerint bepattanok a volán mögé. Már 20 km-re vagyok a várostól, de még mindig potyognak a könnyeim.
Eljöttem... Bolond vagyok.
- Ez egy tény, Helena- mondom ki hangosan, miközben belenézek a napellenző tükrébe, és megpillantom a kék szempárt, mely boldogan néz vissza rám.

Mikor leparkolok, és újra felnézek a hatalmas kőépületre- melyben négy évig tanultam-, elfog az érzés: a hazatérés útjára léptem.
Kiszállok, és odaintek Franknak, aki tanulmányaim során is Mámor lovásza volt. Ő már szó nélkül nyitja le a futót.
Lovam lelép a rámpáról, és nyerítve üdvözli az oly ismerős tájat. Ő ugyan csak három évet töltött itt velem, de ezek számára is emlékezetesek maradtak.
Nem én vezetem a helyére. Frank hirtelen elmosolyodik, majd kiveszi a kezemből a vezetőszárat. Először ellenkeznék, majd pillantásom követi a főlovászét: a térdeim kocsonyából vannak, és már majdnem bőgök, de a szám fülig ér.
Megindulunk egymás felé, és egy soha véget nem érni akaró ölelést egy ugyanilyen hosszú csók követ.
- Itthon- ennyit búg csak az a magas, izmos, fekete hajú, meleg, barna szemű férfi, aki a karjaiban tart engem. Nem kérdezem meg, hogy hol volt az utóbbi öt évben, hogy miért tűnt el csak úgy, és hogy mit csinált; hogy miért vannak tele a kezei hosszú vágásokkal. Semmit sem kérdezek, és ő sem.

xXx

Fél éve találtam meg az utamat. Ennyi ideje tanítom a következő nemzedék miliatary lovasait ugrani, díjlovagolni. Ennyi ideje vagyok boldog. Ennyi ideje léptem a gyógyulás útjára.

Jövő héten verseny. Visszatérek. Visszatérünk. Mert én, és a lovam, egy csapat vagyunk. Egy olyan csapat, melyet nem állíthat meg senki sem. Egy olyan csapat, amely egyszer európa bajnok lesz."


-oOoOo-

Köszönöm, ha ezt elolvastad Smile Pussz mindenkinek! :*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Karakterfagyás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Karakterfagyás   Karakterfagyás Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakterfagyás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Watson Lovasfarm :: Off topic :: Csevegő-